Umowy i porozumienia o współpracy i partnerstwie

Podpisane porozumienia dotyczące praktyk studenckich z firmami:

 1. ACO Solution sp. z o.o. – Warszawa
 2. BT Electronics sp. z o.o. - Kraków
 3. GP Energia Sp. z o.o. - Białystok
 4. SAI TELECOM Sp. z o. o. – Warszawa
 5. SSI S.A.   Bielany Wrocławskie
 6. Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o. - Kraków
 7. TRANSAST sp. z o.o. ,09-100 PŁOŃSK
 8. SATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Sieć autoryzowanych dystrybutorów obejmuje całą Polskę, natomiast dynamiczny rozwój eksportu oznacza owocną współpracę z partnerami w ponad sześćdziesięciu krajach Europy i Azji.
  Umowa z firmą SATEL podpisana w dn.03.11.2014 r.
 9. Firma AGIS Fire & Security jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej obecnym w Polsce, Finlandii i na Węgrzech. AGIS to skrót oznaczający Advanced Global Integrated Solutions, a naszym najistotniejszym celem jest zapewnienie Klientom skutecznych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa i wspólne poszukiwanie technologii najlepiej odpowiadających ich potrzebom.
 10. Bt electronics ma siedzibę w Krakowie i działa na rynku polskim od 1995 roku. Produkujemy systemy i rozwiązania pod własną marką SAIK. W swoim portfolio mamy wiele ciekawych produktów, takich jak system inteligentnego zarządzania budynkiem HOMATIC, automatyczna recepcja, system wsparcia portiera, jednak z czasem naszym podstawowym produktem stał się System Automatycznej Identyfikacji Kluczy SAIK składający się z depozytorów kluczy i przynależnego do nich oprogramowania sterującego.

W 2016 rok Zakład Eksploatacji Systemów Elektronicznych podpisał umowy o współpracy i wzajemnym partnerstwie z następującymi firmami:

 • AAT HOLDING S.A.
 • Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.
 • ICS Polska