Maciej Mieszko Urbańczyk

Przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu

Elektronika i Telekomunikacja, 2 rok studiów II stopnia

e-mail: maciej.urbanczyk@student.wat.edu.pl

Nazywam się Maciej Mieszko Urbańczyk i już 3 kadencję z rzędu mam zaszczyt pełnić funkcję przewodniczącego Samorządu na Wydziale Elektroniki. Jestem studentem czwartego roku na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Moimi zainteresowaniami są: elektronika, szachy, programowanie oraz empiryczne poznawanie innych kultur i świata poprzez podróżowanie.

Mikołaj Piersa

Zastępca Przewodniczącego Wydziałowej Rady Samorządu

Elektronika i Telekomunikacja, 4 rok studiów I stopnia

Nazywam się Mikołaj Piersa, studiuję w Warszawie na Wojskowej Akademii Technicznej Elektronikę i Telekomunikacje o profilu wojskowym. Obecnie jestem studentem 3 roku. Interesuję się sportem, a wolnym czasie lubię też go uprawiać. Poza tym hobby interesuje się również gotowaniem i muzyką. Bardzo lubię spotykać się ze znajomymi i podróżować.

Klaudia MEKSUŁA

Energetyka, 2 rok studiów I stopnia

Nazywam się Klaudia Meksuła. Jestem studentką studiów cywilnych na kierunku Energetyki. Dołączyłam do samorządu, ponieważ chciałabym zdobyć nowe doświadczenia, zawrzeć nowe znajomości i uczestniczyć aktywnie w życiu uczelni. Interesuje się jazdą konną, a w wolnych chwilach lubię spędzać czas grając w siatkówkę lub spotykać się z przyjaciółmi. 

.

Adrian Kapski

Elektronika i Telekomunikacja, 4 rok studiów I stopnia

Nazywam się Adrian Kapski. Zacznę od odpowiedzi na najistotniejsze pytanie. Dlaczego zgłosiłem się do samorządu? Działania w organizacjach społecznych zawsze sprawiały mi przyjemność dlatego postanowiłem zgłosić się na drugą kadencję do samorządu wydziału elektroniki na którym jestem studentem 3 roku modułu wojskowego. W przeszłości byłem radnym w Młodzieżowej Radzie Miasta Katowic. Zdobyłem zawód Technika Energetyki Odnawialnej w Technikum nr.8 w Katowicach czyli w mieście najbliższym mojemu sercu. Największymi moim zainteresowaniami jest życie społeczne i sport, a w szczególności piłka nożna. Mimo, że pandemia utrudniła działanie aktywniejsze w pierwszej kadencji i udowodniła nam, że jeden wirus może bardzo szybko rozpowszechnić się po całym świecie to staram się do życia codziennego podchodzić z uśmiechem bo mam pewność, że uśmiech też jest zaraźliwy. Na co dzień jestem spokojnym i zwykłym 22-latkiem, który lubi spędzać czas z przyjaciółmi.

Aleksandra Górska

Elektronika i Telekomunikacja, 4 rok studiów I stopnia

Jestem studentką 3 roku elektroniki i telekomunikacji o profilu cywilnym. Do samorządu wstąpiłam ponad roku temu, i była to jedna z lepszych decyzji. Dzięki temu poznałam wspaniałych przyjaciół.Z chęcią pomagam innym ludziom, każdy problem traktuje jak wyzwanie. W wolnych chwilach chodzę do kina, czytam książki oraz spotykam się z przyjaciółmi. Bardzo lubię podróżować i  zwiedzać różne zakątki naszego  pięknego kraju.

Michał Stępień

Elektronika i Telekomunikacja, 4 rok studiów I stopnia

Jestem studentem trzeciego roku studiów wojskowych elektroniki. W samorządzie udzielam się już trzeci rok, aktualnie w komisji wyborczej i przedsiębiorczości. Interesuję się sportami walki, szachami oraz astronomią. Poza działalnością samorządową jestem też vice prezesem w Stowarzyszeniu Studenckim BESTWAT. W wolnym czasie staram się realizować swoje pasje i spotykać się z przyjaciółmi.

Wiktoria Oszczyk

Elektronika i Telekomunikacja, 3 rok studiów JSM

Jestem studentką Wojskowej Akademii Technicznej na profilu wojskowym. Moja chęć dołączenia do Samorządu pojawiła się spontanicznie, jednak najbardziej związana jest z moimi szczególnymi upodobaniami w kwestii organizacji różnych przedsięwzięć a także brać większy aktywny udział w życiu uczelni  Jako członek RS spełniałam się w tej roli już na wcześniejszych szczeblach mojej nauki. Pragną wnieść nowe i świeże pomysły, które ułatwią funkcjonowanie na naszej uczelni. Czuje, że jestem gotowa na wyzwania, które przyniesie mi nowy, nadchodzący rok, a wraz z nim moja kadencja w Samorządzie. Mam cichą nadzieję, że obecność w RS pozwoli mi w dalszym ciągu eksplorować życie studenckie. Uważam, że jestem osobą komunikatywną oraz kreatywną, bez problemu nawiązuję nowe znajomości. Oprócz tego charakteryzuję się punktualnością oraz rzetelnie wypełniam powierzone mi zadania. Moim zdaniem potrafię pogodzić życie studenta z udzielaniem się w samorządzie. W wolnych chwilach najczęściej włączam sobie dobry film, serial bądź czytam książki.

Dawid Ulman

Elektronika i Telekomunikacja, 3 rok studiów I stopnia

Jestem studentem drugiego roku na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Dołączyłem do Samorządu, ponieważ chcę brać aktywny udziału w życiu uczelni oraz spędzać czas z fantastycznymi osobami z Samorządu, które poznałem na różnych wyjazdach i eventach samorządowych. Poszukuję złotego środka między zabawą a nauką na studiach. Lubię grać na gitarze, uwielbiam słuchać i poznawać nową muzykę oraz interesuje mnie wiele sportów od żeglarstwa przez pływanie aż do wspinaczki.

Szymon Rojewski

Energetyka, 2 rok studiów I stopnia

Na pomysł dołączenia do Samorządu wpadłem niespodziewanie przed rozpoczęciem roku akademickiego. Stwierdziłem, że bycie członkiem Samorządu Studentów jest idealnym sposobem na zawarcie nowych znajomości. Jestem pewny, że dbając o sprawy uczelni oraz studentów mogę zdobyć dużo doświadczenia, a przy okazji dobrze się bawić. Jestem studentem studiów cywilnych na kierunku energetyki. Każdą wolną chwilę staram się przeznaczać na rozwój osobisty. Bardzo ważnym aspektem mojego życia jest aktywność fizyczna. Uwielbiam wspinaczkę wysokogórską (szczególnie zimą) i, jeśli tylko to możliwe wybieram się w góry. Poza sezonem spędzam czas czytając książki, a także realizując się w akwarystyce.