Adrian Kapski

Przewodniczący Wydziałowej Rady Samorządu

Elektronika i Telekomunikacja, V rok studiów

e-mail: adrian.kapski@student.wat.edu.pl

Nazywam się Adrian Kapski i jestem przewodniczącym Rady Samorządu Wydziału Elektroniki. Jestem studentem V roku na specjalności wojskowej radionawigacja. Interesuje się sportem i nowymi technologiami. Zapraszam do śledzenia Rady Samorządu na social mediach. Jeżeli masz pomysły pytania zapraszam do kontaktu na maila. Zawsze służę pomocą.


Jan Bińkowski

Elektronika i Telekomunikacja, I rok studiów I stopnia

Jestem studentem pierwszego roku na kierunku Elektronika i Telekomunikacja o profilu cywilnym. Dołączenie do samorządu to okazja do poznania nowych ludzi, zdobyciu doświadczenia i aktywne uczestniczenie w życiu uczelni. Interesuje się sportem, szachami, a w wolnych chwilach uwielbiam słuchać muzyki i spędzać czas w towarzystwie.


Piotr Szeniak

Elektronika i Telekomunikacja, I rok studiów I stopnia
Nazywam się Piotr Szeniak, pochodzę z okolic Rzeszowa. Jestem studentem wojskowym 1 roku naszej Alma Mater, na kierunku Elektronika i telekomunikacja, do kandydowania, do samorządu studentów zgłosiłem, ponieważ lubię wyzwania a być przedstawicielem grupy ludzi jest ogromnym wyzwaniem, któremu mam nadzieję podołam. Poza uczelnią, wspinam się na skałkach, a w zimie jeżdżę na nartach. 

Kinga Sławińska

Elektronika i Telekomunikacja, II rok studiów I stopnia

Cześć, jestem Kinia i jestem studentką cywilną 2 roku na Elektronice i Telekomunikacji. Od zawsze ciągnęło mnie do współpracy z ludźmi, dlatego dołączyłam do RS. Jest to dla mnie kolejne doświadczenie i poznanie kolejnych super osób. Jestem osobą ambitną, ciekawą świata – uważam, że nie ma rzeczy, których nie da się zrobić, tylko po prostu trzeba chcieć je zrobić. Nie lubię gdy ludzie są smutni, bo jestem osobą bardzo empatyczną, dlatego też zawsze staram się poprawić innym humor. Kocham się przebierać i wcielać w role – występować (najlepiej na scenie). Dużo czasu poświęcam jeździe na rolkach, a w zimie - na łyżwach. Ze sportów lubię też piłkę nożną i siatkówkę oraz lubię biegać i tańczyć. Uwielbiam spędzać czas ze znajomymi, ale często potrzebna jest mi też chwila dla siebie z książką, filmem lub serialem.


Aleksander Komar

Elektronika i Telekomunikacja, I rok studiów I stopnia

Jestem studentem pierwszego roku studiów wojskowych na kierunku elektronika i telekomunikacja. Moja chęć dołączenia do samorządu uczniowskiego wzięła się z chęci brania większego udziału w życiu uczelni oraz lubię zajmować się różnego rodzaju przedsięwzięciami. Interesuje się sportami walki, siatkówką oraz historią.


Łukasz Sokół

Elektronika i Telekomunikacja, I rok studiów I stopnia

Cześć! Jestem Łukasz, ale niektórzy mówią na mnie Luki. Jestem studentem pierwszego roku na Wojskowej Akademii Technicznej, na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Aktualnie poszukuję swojego miejsca na ziemi, dlatego postanowiłem spróbować swoich sił w Samorządzie.
Interesuję się nowymi technologiami, elektroniką i programowaniem. Natomiast w wolnym czasie oddaję się fotografii, filmowaniu i grafice komputerowej. Lubię wyzwania i ciągle szukam nowych możliwości rozwoju, aby nieustannie iść do przodu.
PS Jestem dobrą duszyczką, więc jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy to śmiało podbijaj!


Szymon Rojewski

Energetyka, 3 rok studiów I stopnia

Na pomysł dołączenia do Samorządu wpadłem jeszcze przed rozpoczęciem studiowania podczas super wyjazdu, jakim jest „Adapciak”. Stwierdziłem, że bycie członkiem Samorządu Studentów jest idealnym sposobem na zawarcie nowych znajomości i rozwinięcie się w wielu dziedzinach. Jestem pewny, że dbając o sprawy uczelni oraz studentów mogę zdobyć dużo doświadczenia, a przy okazji dobrze się bawić. Jestem studentem studiów cywilnych na kierunku energetyki. Każdą wolną chwilę staram się przeznaczać na rozwój osobisty. Bardzo ważnym aspektem mojego życia jest aktywność fizyczna. Uwielbiam wspinaczkę wysokogórską. Możecie mnie też spotkać na różnego rodzaju wydarzeniach muzycznych.


Mateusz Korlaga

Elektronika i Telekomunikacja, II rok studiów I stopnia

Nazywam się Mateusz Korlaga. Jestem studentem 2 roku studiów cywilnych na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Jest to moja druga kadencja w Samorządzie. Należę do Komisji Socjalnej oraz Komisji Cyfryzacji. Jest to dla mnie sposób na zdobycie nowych doświadczeń i szansa na rozwój osobisty przez aktywny udział w organizowanych projektach. Poza studiami interesuję się informatyką, zwłaszcza programowaniem. Oprócz tego jestem fanem klasycznego kina, a w wolnym czasie lubię również grać w szachy.


Wiktoria Oszczyk

Elektronika i Telekomunikacja, IV rok studiów JSM

Hej! Nazywam się Wiktoria Oszczyk i jestem studentką 4 roku na Wydziale Elektroniki.
Moja chęć dołączenia do Samorządu pojawiła się spontanicznie, jednak najbardziej związana jest z moimi szczególnymi upodobaniami w kwestii organizacji różnych przedsięwzięć a także brania większego aktywnego udziału w życiu Uczelni.
Wolny czas spędzam na malowaniu, czytaniu książek czy oglądaniu filmów. Uwielbiam podróżować i zwiedzać coraz to ciekawsze zakątki świata!


Jacek Sajnóg

Elektronika i Telekomunikacja, III rok studiów I stopnia

Dołączyłem do Samorządu na Wydziale Elektroniki WAT, aby angażować się bardziej w życie studenckie Wydziału. Studiuję Systemy Cyfrowe, ponieważ od zawsze interesowała mnie technika komputerowa.
W czasie wolnym od zajęć trenuję i startuję w regatach razem z Kołem Żeglarskim WAT, a także udzielam się w Naukowym Kole Lingwistycznym.