» » Zakończenie pracy zawodowej „Złotej Rączki” Wydziału Elektroniki

Zakończenie pracy zawodowej „Złotej Rączki” Wydziału Elektroniki

W dniu 29 października br. odbyło się uroczyste pożegnanie Pana Tadeusza Wawryły, który kończy pracę zawodową po 46 latach pracy na Wydziale Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej. Podczas spotkania Pan Dziekan prof. Andrzej Dobrowolski wręczył pamiątkowy dyplom z podziękowaniami i uznaniem za wieloletnie rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych. Pan Tadeusz Wawryło pracował na Wydziale Elektroniki jako wysoko wykwalifikowany pracownik techniczny. Swoimi umiejętnościami wspierał nie tylko działalność Wydziału, ale również był „złotą rączką” przy realizacji prac studentów i doktorantów.
Panu Tadeuszowi życzymy, aby „na drodze życia” towarzyszyło mu zdrowie, radość, pogoda ducha oraz pomyślność w realizacji wszelkich nowych planów i zamierzeń.